Domena internetowa Domena jest unikalną nazwą każdego serwisu internetowego, określającą jego adres w sieci. Chcąc stworzyć serwis internetowy, twórca powinien najpierw zastanowić się jaki adres będzie miała jego strona www.


Domeny na sprzedaż Na stronie DomenyDoKupienia.pl znajduje się kilkadziesiąt dobrych adresów internetowych: lista domen na sprzedaż. W razie zainteresowania kupnem domeny lub innych pytań proszę o kontakt.


Strony www Niektóre domeny z portfolio są zagospodarowane, dzaiłają pod nimi mini strony lub serwisy www. Lista witryn internetowych jest dostępna na podstronie Strony WWW. Jest możliwość wykupienia powierzchni reklamowych oraz nawiązania innej współpracy mającej na celu wykorzystanie potencjału stron.


Lista polskich domen usuniętych z DNS - domeny wygasłe


Lista domen wygasłych jest publikowana przez Krajowy Rejestr Domen pod adresem Lista domen usuniętych. Aktualizacja listy następuje trzy razy dziennie.
Domena staje się wygasła i trafia na listę domen usuniętych, gdy jej dotychczasowy abonent nie wniesie opłaty przedłużającej rejestrację. Przez kolejne 15 dni domena jest "zawieszona", poprzedni abonent w tym czasie ma możliwość opłacenia domeny, jeśli tego nie zrobi domena spada do puli wolnych domen i każdy chętny może ją zarejestrować.DomenyDoKupienia.pl